Služby - domácnosti

Náš domov, náš hrad – a o to víc, když funguje jako jeden dokonalý organismus, zcela pod vládou jediného zařízení, které třímáte ve své ruce. Ušijeme vám řešení na míru, které padne vaší domácnosti jako ulité, a vy jste si tak mohli již jen vychutnávat svůj komfort:

Ilustrativní foto

Vybrali jsme pro vás z našeho sortimentu

Televizory jako malé umělecké dílo

Ilustrativní foto

Díky designovým televizorům si užijete jejich sledování, i když budou zrovna vypnuté. Můžete se rozhodnout pro televizory Neod ve zcela neotřelém designu nebo pro maskovací systém zanořených televizorů s využitím elektricky navíjené, dálkově ovládané rolety v podobě plátna ve statickém rámu Vutec ArtScreen. Televize se tak může stát ozdobou vašeho obývacího pokoje.

Oblíbený seriál i během čištění zubů

Ilustrativní foto

Nabízíme široký sortiment audiovizuálních řešení pro koupelny či bazény, takže už se nemusíte bát, že prošvihnete ranní zprávy nebo oblíbený seriál jen proto, že se musíte připravovat do práce. Ať už se rozhodnete pro systém TileVision, AquaVision, Videotree nebo televizi ukrytou za zrcadlem, vždy se můžete spolehnout, že to bude jistě voda na váš mlýn!

Už jste někdy poslouchali očima?

Ilustrativní foto

Zvuk může nejen perfektně znít, ale také skvěle vypadat - stačí se rozhodnout pro ty správné reproduktory. Elektrostatické systémy představují špičku ve světě zvukových "vychytávek" - revoluční invertovaná membrána propůjčuje reprodukčním soustavám unikátní vzhled i zvuk. Pokud jste zastánci spíše tradičnější technologie, avšak přesto si nechcete nechat ujít chytlavý vzhled, nabázíme vám širokou škálu designových reproduktorů WHD, Jamo, Anthony Gallo, Scandyna, Audio Physic nebo Definitive Technology. Specifickou kapitolou jsou pak neviditelné reproduktory Stealth Accoustic.

Aby vše pasovalo tak, jak má

Ilustrativní foto

Kromě audiovizuální technologie jsme schopni dodat vám designový nábytek, a to přesně na míru vašim potřebám a představám. Můžete si vybrat z celé řady materiálů a barevných variací. Mezi naše dodavatele patří i německá společnost Spectral či americký specialista na výrobu integrovaných nábytkových 19“ racků Middle Atlantic (podívejte se na video o instalaci). V kombinaci se systémy řízení Comm-Tec a systémy řízení světel Helvar tak můžete mít svůj dům nebo byt zcela pod kontrolou.

< Zpět na přehled služeb