Služby - kanceláře

Produktivita práce roste spolu s kvalitou prostředí, v němž trávíte svůj pracovní čas. Její prezentace pak vypadá mnohem profesionálněji, když technologie hraje za vás – a to je naše specializace. Dostaneme technologii na vaši stranu:

Ilustrativní foto

Vybrali jsme pro vás z našeho sortimentu

Bezchybný zvuk v elegantním designu

Ilustrativní foto

Toužíte po kvalitním zvuku, ale zároveň byste neradi o reproduktorech věděli? Máme pro vás ideální řešení v podobě neviditelných reproduktorů Stealth Accoustic nebo Amina. Díky této speciální technologii dokážeme vaše reproduktory skrýt před očima i toho nejzvídavějšího pozorovatele, a přesto vám zaručíme maximální možný zvukový zážitek.

Rychlý přístup k vaší prezentaci

Ilustrativní foto

Máte v kanceláři či zasedací místnosti málo místa? Nebo prostě jen nechcete, aby televize či projektor rušily vaše jednání, pokud nejsou zrovna používány? Pak sáhněte po inteligentních výtazích Future Automation nebo Weibel Lift, díky nimž bude vaše zobrazovací technika připravena podpořit váš projekt, kdykoli se pro to rozhodnete, a po odvedené práci se zase potichu stáhne do ústraní, jako by tam snad ani nebyla. V kombinaci s displeji Nec nebo projektory SIM2 a projekčními plátny Da-Lite určitě nebudete zklamaní.

Veškerá technika na jediném ovladači

Ilustrativní foto

Při práci není dobré přemýšlet, kde leží ovladač od projektoru nebo kde se ladí reprosoustava - proto pro vás veškerou audiovizuální techniku integrujeme do inteligentních systémů řízení RTI, AVIT a CRESTRON. Použitá technologie je vám tak dostupná takřka okamžitě stisknutím často i jediného tlačítka. Pokud se rozhodnete i pro systém řízení světel Helvar, máte po starostech.

Kancelář jako na dlani

Ilustrativní foto

Systém Xantech Multiroom zajišťuje distribuci veškerých audiovizuálních signálů z centrálního serveru do všech míst ve zvolené budově či jiném prostoru a vy tak můžete řídit audiovizuální chod ze všech koncových bodů systému prostřednictvím klávesnice nebo přenosných dotykových panelů. Celá vaše společnost tak bude pracovat jako jeden dokonalý integrovaný fungující systém.

< Zpět na přehled služeb